"Tu Ela. Sorki nie ma mnie teraz na tronie" - czyli żart Wiliama i Harry'ego + doniesienia o księżniczce Annie

 Witajcie! Zapraszam Was na notkę, w której opowiem Wam o zabawnej sytuacji w rodzinie królewskiej i o najnowszych doniesieniach na temat księżniczki Anny, córki królowej.

 Otóż pewnego razu książę William i książę Harry postanowili sprankować swoją babcię, królową Elżbietę II. Jak to zrobili? Wzięli jej telefon i zmienili dźwięk sekretarki, więc ci co dzwonili do królowej nie słyszeli : "Proszę zadzwonić później" itp. Co usłyszeli? 

Siema! Jak leci? Tu Ela. Sorki, nie ma mnie teraz na tronie. Na gorącą linię do Filipa wybierz jeden. Do Karola, wybierz dwa, a do corgie wybierz trzy!

Wiecie jakie musiało być zdziwienie kogoś, kto dzwonił do królowej? Pewnie ogromne. Ale przyznajcie, całkiem to zabawne, nie?


 Kilka dni temu pojawiły się informacje, jakoby to księżniczka Anna miała być zaniepokojona kolorem skóry Archi'ego, syna księcia Harry'ego i Meghan Markle. Taką wiadomość podała królewska biografka Colin Campbell, ale jednocześnie zapewniła, że jedyna córka królowej nie miała wcale złych intencji. Czy tak było? Nie wiadomo. Ale jeśli doszło do takiej sytuacji, to myślę, że księżniczka królewska naprawdę nie chciała nikogo urazić. Być może były to pytania, takiego pokroju, jak : do kogo dziecko będzie podobne. W każdym razie, nie wiemy na 100%, czy to na pewno była Anna. 
2 komentarze:

  1. Żart fajny :) Aż smutno się robi, gdy się pomyśli, że nic nie zostało z tamtego Harry'ego, a wspólne żarty zostały zastąpione przez wrogość, publiczne pranie brudów i niedomówienia...

    OdpowiedzUsuń
  2. to nie było pytanie o kolor, tylko o różnice kulturowe matki i brak poszanowania dla rodziny do jakiej miała wejść. no i miała rację... i nie Anna, nie jest tu wścibską ciotką tylko raczej zatroskaną, którą media od młodych lat traktują lekceważąco i wrogo więc wie co to znaczy niewygodny świecznik... no i widzieli jaką głupotę popełnia Harry i wiedzieli, że nie są zwykła rodziną w której jakoś to będzie.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Brytyjska Rodzina Królewska , Blogger